סיפורי הצלחה

מנהל התכנון

הצורך

מנהל התכנון עמד בפני מעבר לבניין מרכזי חדש הממוקם בירושלים. פעילותו הענפה והמשמעותית,כגורם האחראי על גיבוש מדיניות תכנון ארצית, וניהול 5 סניפים בפריסה ארצית, הצריכה תכנון קפדני של הבניין, באופן שיענה על צרכים מגוונים.  אנו נקראנו על מנת לתכנן ולהקים את מערכות המולטימדיה ברחבי הבניין החדש, תוך שילוב מערכת הצבעה ושילוט דיגיטלי ברחבי הבניין כולו. בנוסף, נדרשנו לסוגיית אבזור חדרי הישיבות במערכות מולטימדיה מתקדמות ויצירת האפשרות הטכנולוגית לקיום שיחות וידאו בין המחוזות השונים.

הפתרון

לאחר הגדרה מדויקת של צרכי הלקוח, תכננו והקמנו מערכות מולטימדיה חכמות ומתקדמות אשר פוזרו ברחבי הבניין החדש, בחדרי המנהלים, בחדרי הישיבות, באודיטוריומים, בחדרי הוועדה ובחדר המליאה. במערכות שילבנו גם מערכת הצבעה ושילוט דיגיטלי איכותי, יכולות שליטה, הגברה והצגת מידע על מסכים ומקרנים.

אבזרנו את חדרי הישיבות במערכות מולטימדיה מתקדמות המאפשרות ניהול תקין ורציף של הישיבה באמצעות מסכי מגע.

בחדרי הישיבות המרכזיים ובחדרי הוועדות והמליאה, התקנו צגי זימון המקושרים ל-EX של הלקוח, לצרכי ניהול, מידע ותזמון הישיבות.https://www.high-endrolex.com/3

בחדר המליאה התקנו בנוסף מערכת הצבעה ייחודית, הכוללת עמדות הצבעה אליהן מגיעים המשתתפים בישיבה עם כרטיס אישי המאפשר זיהוי במערכת. המערכת מפיקה דו"חות וגרפים המתייחסים לתוצאות ההצבעה.