השותף שלך לפרויקטים בכל נקודה בעולם

חברת DM היא הנציגה הרשמית והבלעדית בישראל של ארגון ה- GPA היוקרתי

חברת DM היא הנציגה הרשמית והבלעדית בישראל של ארגון האינטגרטורים הבינלאומי היוקרתי – GPA.
במסגרת החברות בארגון DM מהווה מקור ידע, מקצועיות ועמידה בסטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות השירות, כחלק מ- 49 יחידות עסקיות הפרוסות ב- 120 מדינות ברחבי העולם ומעסיקות יחד כ- 4,000 אנשי מקצוע ומומחים. החברת בארגון ה- GPA מאפשרת ל- DM להעניק ערך מוסף משמעותי ללקוחותיה הגלובאליים באמצעות היכולת לספק את הפתרונות המתקדמים ביותר ולבצע פרויקטים בכל רמות המורכבות בסטנדרטים בינלאומיים הגבוהים ביותר בכל נקודה על גבי הגלובוס תוך מתן שירות מקצה לקצה בתפיסת single point of contact. כך, מעמיקה DM את המדיניות הגלובאלית והמקצועית שהחברה מובילה מזה שנים ומגשימה בצעד נוסף את החזון להוביל בכלל תחומי העשייה בהם היא פועלת.
לפרטים נוספים או שאלות אודות GPA ניתן להכנס לאתר GPA
או לפנות אלינו בכתובת המייל gpa@dm-ltd.co.il

?
הצורך
חברות גלובאליות נדרשות לעיתים לבצע פרויקטים באתרי החברה בעולם, להשקיע זמן ואמצעים לאיתור חברות ביצוע מקומיות ללא מידע מוקדם, או להטיס צוותים או ציוד מישראל תוך השקעה כספית גדולה
!
המענה
כחלק מקבוצה של חברות אינטגרציה בינלאומיות, חברת DM יכולה לתת מענה לפרויקטים בכל נקודה בעולם. חברת DM תספק עבורכם מענה מקצה לקצה הכולל ניהול של הפרויקט מישראל ללא צורך בהטסת אנשי צוות או ניוד של ציוד.
השיטה
חברת DM הינה הנציגה הבלעדית של ה-GPA בישראל ומשמשת כיחידה עסקית בארגון. כחלק מקבוצה גלובאלית נדרשת חברת DM למקצועיות רבה, התמחויות בטכנולוגיות מתקדמות ועמידה בינלאומיים בלתי מתפשרים.
?
הצורך
חברות גלובאליות נדרשות לעיתים לבצע פרויקטים באתרי החברה בעולם, להשקיע זמן ואמצעים לאיתור חברות ביצוע מקומיות ללא מידע מוקדם, או להטיס צוותים או ציוד מישראל תוך השקעה כספית גדולה
!
המענה
כחלק מקבוצה של חברות אינטגרציה בינלאומיות GPA DM יכולה לתת מענה לפרויקטים בכל נקודה בעולם. חברת DM הנדסה תספק עבורכם מענה מקצה לקצה הכולל ניהול של הפרויקט מישראל ללא צורך בהטסת אנשי צוות או ניוד של ציוד.
השיטה
חברת DM הינה הנציגה הבלעדית של ה-GPA בישראל ומשמשת כיחידה עסקית בארגון. כחלק מקבוצה גלובאלית נדרשת DM למקצועיות רבה, התמחויות בטכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים בינאלומיים בלתי מתפשרים.