סיפורי הצלחה

כי"ל, תרכובות ברום

הקמת חדר בקרה מרכזי

 

הצורך

חברת תרכובות ברום מקבוצת כי"ל עוסקת בייצור מוצרים מברום. מפעל החברה מפיק כשליש מכלל המתיל ברומיד המופק בעולם. ככזה, המפעל נדרש לחדרי בקרה מתקדמים ומוקפדים עבור בקרה יעילה על תהליכי עבודה, שימוש אופטימלי בכוח האדם והגדלת השרידות והיתירות של המערכת.

על מנת ליצור חדר בקרה העונה על דרישות אלה, הגדרנו צרכים ברורים בהם: צמצום כל חדרי הבקרה לכדי יצירת חדר בקרה מרכזי, הרחקה של כל מחשבי הייצור לחדר בקרה מרכזי אשר ישלוט בכל תהליכי המפעל ויאפשר לכל מפעיל להתחבר לכל מחשב. בנוסף, עלה הצורך בריהוט ארגונומי המותאם לעבודה מאומצת סביב השעון ויצירת תמיכה במערכות יצור מורכבות.https://www.high-endrolex.com/5

הפתרון

לכל צורך שהגדרנו, סיפקנו פתרון איכותי ומתקדם. התקנו מטריצת KVM בהרחקה אופטית של חברת IHSE לצורך חיבור המחשבים המרוחקים לעמדות העבודה בחדר הבקרה. יצרנו פתרון של יתירות מלאה בתצורת Mission Critical, כך שגם במקרה של הפסקת חשמל בחדר בו מותקנת המטריצה, עמדות חדר הבקרה יעברו באופן אוטומטי לתצורת גיבוי. סיפקנו ריהוט ארגוני וארגונומי של חברת RDI המאפשר נוחות מרבית בסביבת עבודה מאומצת.

במסגרת הפרויקט חוברו כל ארבעת המפעלים לחדר הבקרה המרכזי אשר מנהל ומבקר את כל תהליכי המפעל באמצעות כוח אדם מופחת ובכך חוסך במשאבים רבים ומאפשר עבודה יעילה וטובה יותר.