פרויקטים בתחומים שונים

לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי מול ענפים מגוונים. למדנו את תחומי העיסוק שלכם, את המאפיינים הייחודיים של סוגי הארגונים השונים, ואנחנו גאים ביכולת שלנו לענות על צרכים מיוחדים. לקוחותינו המגוונים הם לב ליבה של פעילותנו. אנחנו כאן עבורכם, מתאימים את הטכנולוגיה לצרכים שלכם. עומדים לרשותכם על מנת להבטיח הנאה מקסימלית מהמוצרים והשירות שלנו.

Asset 2

גופים ומוסדות ציבוריים

חברת DM מאפשרת לענפי השירות הציבורי בישראל ליהנות מקידמה טכנולוגית, המשרתת אותם בביצוע עבודתם. מגוון הפתרונות שלנו, המותאמים באופן מלא לצרכים של לקוחותינו, פזורים במגוון רחב של חדרי ישיבות ודיונים, חדרי בקרה ברשויות ומשרדים ממשלתיים.

בין לקוחותינו: רכבת ישראל, כנסת ישראל, משרד האוצר, מינהל התכנון וגופים נוספים.

DM היא הזכיינית הבלעדית מטעם המדינה למתן שירותי אינטגרציה לעולמות המולטימדיה, וככזו, ההתמחות שלנו בתחום גבוהה. אנחנו מכירים ומבינים היטב את צרכי הלקוחות שלנו וכן את גבולות הגזרה המחייבים במערכת הציבורית. בהתאם, אנחנו מספקים את השירות ואת הביצוע – ברמה הגבוהה ביותר.

הטכנולוגיות שמאפיינות את התעשייה

סייבר
סייבר
מערכת שליטה <br>ובקרה משוכללת
מערכת שליטה
ובקרה משוכללת
מערכות קריטיות <br>מטריצות KVM
מערכות קריטיות
מטריצות KVM
פתרונות ועידה חוזי <br>+ collaboration
פתרונות ועידה חוזי
+ collaboration

 • רש"ת
  Asset 2

  רש"ת

  רשות שדות התעופה אחראית על בינוי ופיתוח שדות התעופה בארץ, מחזיקה באחריות על תשתיות, מתח נמוך ושמירה מיטבית על המרחב האווירי של ישראל.

  תאריך הפרוייקט 15 באוגוסט 2019
 • בנק ישראל
  Asset 2

  בנק ישראל

  בחדרי הישיבות של בנק ישראל מתקבלות החלטות דרמטיות, נרקמים שיתופי פעולה, נקבעות אסטרטגיות לעתיד כלכלת ישראל. לכן, כשבנק ישראל פנו אלינו...

  תאריך הפרוייקט 15 באוגוסט 2019
 • מנהל התכנון
  Asset 2

  מנהל התכנון

  לאחר הגדרה מדויקת של צרכי הלקוח, תכננו והקמנו מערכות מולטימדיה חכמות ומתקדמות אשר פוזרו ברחבי הבניין החדש, בחדרי המנהלים, בחדרי הישיבות...

  תאריך הפרוייקט 15 באוגוסט 2019