פרויקטים בתחומים שונים

פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ושירות מעולה לכל ענפי המשק

 

לאורך השנים צברנו ניסיון משמעותי מול ענפים מגוונים. למדנו את תחומי העיסוק שלכם, את המאפיינים הייחודיים של סוגי הארגונים השונים, ואנחנו גאים ביכולת שלנו לענות על צרכים מיוחדים.

התעשיות הביטחוניות מקבלות מאיתנו מענה המותאם לצרכי אבטחת מידע, לצרכי הדיוק והעברת המידע במהירות ובבטיחות בזמן אמת.

המוסדות הרפואיים מקבלים מאיתנו מענה שמאפשר להם לנהל את הטיפול הרפואי ברמה הגבוהה ביותר, תוך התאמת הציוד והטכנולוגיה לצרכים, וברגישות הנדרשת.

מרכזי מבקרים, בתי מלון ומוזיאונים מקבלים מאיתנו מענה יצירתי ומדויק, שמאפשר להגשים כל חלום עיצובי באשר הוא.

ארגונים עסקיים, מתחמי עסקים, חברות קמעונאיות, כל אלו מקבלים מאיתנו את מיטב הטכנולוגיות המאפשרות קיום קשרים עסקיים ענפים, שיפור תוצאות מכירה, יעילות ארגונית ועוד.

לקוחותינו המגוונים הם לב ליבה של פעילותנו. אנחנו כאן עבורכם, מתאימים את הטכנולוגיה לצרכים שלכם. עומדים לרשותכם על מנת להבטיח הנאה מקסימלית מהמוצרים והשירות שלנו.

Asset 2

גופים ומוסדות ציבוריים

חברת DM מאפשרת לענפי השירות הציבורי בישראל ליהנות מקידמה טכנולוגית, המשרתת אותם בביצוע עבודתם. מגוון הפתרונות שלנו, המותאמים באופן מלא לצרכים של לקוחותינו, פזורים במגוון רחב של חדרי ישיבות ודיונים, חדרי בקרה ברשויות ומשרדים ממשלתיים.

Asset 4

מרכזי מבקרים ומוזיאונים

אנחנו בחברת DM שמחים לאפשר ללקוחותינו ליהנות מקדמה טכנולוגית שמסיטה את הגבול מהשמיים. כי אין גבול לאפשרויות. אנחנו יודעים להגשים את החלומות הפרועים ביותר של אדריכלי הפרויקטים, המתכננים מוזיאונים, מרכזי מבקרים ותערוכות.

Asset 5

חדרי שליטה וחמ"לים

חברת DM מספקת מענה נרחב גם לגופים המאופיינים ברמת הרגישות הגבוהה ביותר – בהיבטים טכנולוגיים ואנושיים כאחד. המקומות בהם מוצג, נאסף או מועבר מידע רגיש – הם המקומות בהם אנחנו מספקים לכם את טכנולוגיות השליטה והתצוגה המתקדמות ביותר, וזאת תוך שמירה והגנה מלאים על חיסיון ופרטיות המידע שלכם.

מספקים פתרונות מתקדמים המותאמים באופן מלא לצרכים

בתהליך העבודה המשותף אנחנו מגיעים אליכם, לומדים את הצרכים שלכם ומאפיינים אותם. בהתאם, אנחנו מתכננים ומציעים מענה הכולל את הטכנולוגיות הרלוונטיות (חומרה ותוכנה), את הריהוט המותאם לשימושים וכמובן את ההתקנה, הליווי והתחזוקה השוטפת. בין הפתרונות:

מערכות אודיו – ווידאו לחדרי ישיבות // מענה שלם לחדרי מצב ובקרה // פתרונות תקשורת // שילוט דיגיטלי // מערכות אוטומציה // שירותי ענן // פתרונות בתחום הסייבר ואבטחת במידע // פתרונות חשמל חכם // ריהוט ומוצרים ייחודיים בתכנון ובנייה מותאמים אישית.