יצרנים מובילים

יצרנים מובילים

חברת DM משתפת פעולה באופן הדוק עם מספר רב של חברות בינלאומיות המובילות בתחומן בכדי להעניק ללקוחותינו את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים והחדשניים ביותר בתחום.

LG

יצרן מסכים עבור שימושים שונים כגון: שילוט דיגיטלי, קירות וידיאו, מסכים מקצועיים 24/7 לתחום חדרי בקרה חמל"ים וכו'.

Samsung / סמסונג

יצרן מסכים עבור שימושים שונים כגון: שילוט דיגיטלי, קירות וידיאו, מסכים מקצועיים 24/7 לתחום חדרי בקרה חמל"ים וכו'.

Scala / סקלה

פתרונות שילוט דיגיטלי המובילים בעולם.

Absen / אבסן

יצרן לד מהגדולים בעולם. תצוגות LED של אבסן מאירות בשלטי חוצות לפרסום חיצוני / מרכזים עסקיים / קניונים / אצטדיוני ספורט / במות פנים וחוץ / תערוכות / תחנות טלוויזיה / תמרורים וכו'.

Vitech

תצוגה והקרנה

Unilumin

ספקית פתרונות תצוגת LED ברמה עולמית. נתח השוק של תצוגת ה- LED של יונילומין מדורג בין שלושת המובילים בעולם.

ihse

IHSE היא מפתחת ויצרנית מובילה של מכשירי KVMעבור מערכות קריטיות. החברה מפתחת ומייצרת מתגים להפעלה ומעבר בין מחשבים לעמדות עבודה.

CRESTRON / קרסטרון

מפתחת פתרונות משולבים של מערכות שליטה ובקרה, אודיו-וידאו, בקרת אקלים, חשמל ותאורה ועוד, הנשלטים ממסכי מגע, פאנלי לחצנים, טלפונים ניידים, טאבלטים וכד'.

Extron / אקסטרון

הפתרונות של אקסטרון מתמקדים בתחום האודיו וידאו המקצועי הכולל פתרונות בתחום AV Switching, Av Control, ווידאו על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP).

Kramer / קרמר

החברה הינה מהחברות המובילות בענף ה- AV. עוסקת בתכנון, פיתוח וייצור של ציוד וידאו ושמע מקצועי.

XVTEC

מיתוג ושליטה

Silora

מיתוג ושליטה

Peavey Electronics

החברה מחזיקה במאות פטנטים ייחודיים על פיתוחים בתחום ובפרסים רבים למוצרים. פיווי במשך כל שנות קיומה היא חלק מהקבוצה המובילה בתחום האודיו המקצועי.

JBL Professional

היא החברה המובילה בעולם לעיצוב, ייצור ושיווק של רמקולים מקצועיים עבור מוסיקאים, התקנות, סיבובי הופעות, קולנוע, הקלטה/שידור ועוד.

SoundTube

הינה יצרנית רמקולים עבור שימושים מסחריים . הפתרונות כוללים רמקולים עבור תליה מתקרה גבוהה, רמקולים מובנים שקועים, רמקולים תלויים וכיוונים וכו'.

Crown

החברה שהחלה בייצור טייפים, מגברים ואביזרים אלקטרוניים כבשה במהרה את התעשייה בזכות איכות מוצריה ואמינותם והפכה לאחת היצרניות המובילות בתחום המגברים בעולם.

ClearOne

הינה חברה גלובלית אשר מעצבת, מפתחת ומוכרת מערכות טכנולוגיות של שיחות ועידה, חיבורי מערכות מיקרופונים, פתרונות סטרימינג בענן, פתרונות לאודיו, ותקשורת ויזואלית.

Shure

אודיו

Turbosound

אודיו

Nextel

שיתוף תכנים ואבטחה

Logitech

שיתוף תכנים ואבטחה

Cisco

שיתוף תכנים ואבטחה

HighSecLabds

שיתוף תכנים ואבטחה

Fibernet

שיתוף תכנים ואבטחה