חדשות וארועים

25 באוגוסט 2019 // אירוע חברה

אינטל

אוטומציה וטכנולוגיה חכמה בבניין החדש 1PTK

 

הצורך

כאשר חברת אינטל עמדה בפני הקמת בניין חדש המיועד לחטיבות ולמחלקות השונות בחברה, החברה החזיקה בחזון להקים את הבניין המתקדם והחכם ביותר של אינטל בארץ. בניין שיכלול אוטומציה מלאה ויעניק נוחות וחוויית משתמש טובה.

לשם כך עלה צורך ביצירת מפרט טכנולוגי עשיר שכלל הקמת 150 חדרי ישיבות המנוהלים ע"י מערכת ה-UNITE של אינטל, מערך של 6 חדרי הדרכה LTR הכולל מגוון אפשרויות הפעלה, יצירת טכנולוגיית DIGITAL SIGNAGE עבור WAY FINDING – הכרת הבניין והתמצאות במשאבי הבניין, סימון חדרי הישיבות. בנוסף, הקמת חדר בקרה עבור חטיבת הביטחון של הבניין.

הפתרון

על מנת לתת מענה מדויק ואיכותי לפרויקט המורכב של אינטל, עשינו שימוש בטכנולוגיות המתקדמות והחכמות ביותר הקיימות היום בשוק:

עבור חדרי הישיבות הקמנו חדרים מבוססי טכנולוגיות EXTRON,CISCO,NEC,CHIEF ושילבנו את מערכת ה-UNITE של אינטל. חדרי הישיבות במבנה שתוכנן ובוצע מעניקים למשתמש מגוון בלתי מוגבל של אפשרויות להצגה ושיתוף של תוכן, קיום שיחות VC, הקרנות, הדרכות ושיחות טלפון אנלוגיות. כל אלו פועלים באופן אוטומטי באמצעות חיישנים וגלאים ייעודיים.

להקמת חדרי LTR  תכננו ויצרנו 6 חדרים בעלי מתודולוגיות הפעלה שונות המאפשרות שימוש כחדר גדול או כ- 6 חדרים קטנים ועד לתפוסה של כ- 1,000 אנשים. המערכת עובדת על תשתיות הרשת בלבד בעזרת מרחיקים, האודיו כולו מבוסס טכנולוגיית  DANTE ולכל חדר הדרכה ישנו מסך מגע עצמאי השולט על כל יכולות החדר. איחוד של שני חדרים או יותר מכניס את מסכי המגע למצבי MASTER ו-SLAVE באופן אוטומטי.

DIGITAL SIGNAGE – בכל הקומות פוזרו מסכי מגע בגדלים 65" ו-86". מסכים אלו מחוברים ישירות למערכת ה-UNITE ולמערכת השליטה IBEMS ומשמשים את עובדי ואורחי אינטל להתמצאות בבניין, להכרת השירותים הניתנים בכל קומה, לקבלת הנחיות ואינפורמציה על הבניין וסביבתו.

שילוט לחדרי ישיבות קטנים – יצרנו פתרון המבוסס על טכנולוגית CRESTRON במסגרתו מותקן מחוץ לכל חדר שלט LED מחליף צבעים בהתאם למצב החדר ותפוסתו. פתרון זה מקושר ישירות למערכת השליטה של אינטל IBEMS ומנוהל כולו על ידי משתמשי אינטל.

עבור הקמת חדר הבקרה התקנו מערכות IHSE וקירות וידאו המאפשרים ניטור וצילום של כל הבניין וסביבתו, לרבות ממשקי המשתמשים עם מערכות הביטחון של החברה, בהם שערי כניסה וקוראי תגים, SPEED GATES, חניונים, חדרי אוכל ומסעדות, חדרי תקשורת, קומות מסווגות ועוד.

הפתרונות שתוכננו ובוצעו בפרויקט זה הנם חכמים, מהירים וחסרי תקדים בפרויקט מסוג זה.