חדשות וארועים

NEW!
04 בספטמבר 2019 // אירוע חברה

ועידה ותערוכת 2019

מאות לקוחות, שותפים ויועצים השתתפו ב 9.9.19 בוועידה מוצלחת ביותר אותה ערכה חברת ד.מ הנדסה מקבוצת אפקון בגן האירועים "מערבה" אשר בגעש. הוועידה כללה מליאה עמוסה עד אפס מקום לצד תערוכה שכללה את המותגים של היצרנים המובילים בארץ ובעולם בתחום המולטימדיה וה AV.

 

דורון משה, מייסד ומנכ"ל החברה, שיתף את האורחים על הדרך המרתקת מאז הקמת החברה בשנת 2000 ועד לחבירתה לקבוצת אפקון העצומה. משה ציין את אבני הדרך המשמעויות של התפתחות החברה, החל מהזכייה במכרז הראשון לאספקת מסכי פלזמה ומקרני RGB במשרדי דויטשה בנק בישראל והזכיות במכרזי ה AV של בנק מזרחי ב-2002, אשר שמו את החברה על המסלול לטיפול והגשת הפרויקטים המשמעותיים ביותר במשק הישראלי. כשנתיים מאוחר יותר, ב 2004, זכתה ד.מ מערכות בפרויקט בו הייתה אחראית לבניית מערכת הבילינג לחברת בזק, פרויקט שיצר בז גדול בשוק.

משה המשיך וסיפר על החיבור לקבוצת יורוקום ב-2006 אשר אפשר לד.מ הנדסה לעמוד לראשונה בתנאי סף של מכרזי הגופים הביטחוניים בישראל וציין את פרויקט ה  PIS שהן ראשי התיבות של – Passenger Information System, לרכבת ישראל שהחל ב-2009 ונמשך עם כל תחנה חדשה לפי מתווה העבודה של הרכבת, כולל תחנות חדשות גם ב 2018 ו 2019.

בדבריו הכנים לא חסך משה גם את המשבר שהוביל למכירתה פעם נוספת של ד.מ הנדסה לקבוצת אפקון לפני כשנה וחצי, אולם הדגיש בגאווה כי סוד ההצלחה של החברה טמון באמונה בכוח האדם האיכותי אשר מאייש את התפקידים השונים, לאחר תהליכי סינון וקליטה בהם היה מעורב עד אחרון העובדים. משה סיכם בפירגון לספקים אותם כינה "השותפים שהיו איתנו בתקופות טובות יותר ופחות, האמינו וצעדו איתנו לאורך כל הדרך."

לכתבה המלאה >